Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Akvárium, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Akvárium zdarma ke stažení

Akvárium je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Akvárium je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Akvárium? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvárium zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Akvárium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvárium ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1172
1280x938
800x586
500x366
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 133 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Akvárium se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Atom ke stažení Podívejte se i na klipart Červená květina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Churchill zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Akvárium, grafika, svg, download, ke stažení, klipart, kliparty, cliparts, free, Akvárium, obrázek, vektorový obrázek, Zvířata, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, plakát, PowerPoint, referáty, škola, Adobe Illustrator , inkscape, seminární práce, památník, web, dokumenty, fotokniha, word, prezentace, články

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Německý voják ke stažení, ilustrace Květinový stromek ke stáhnutí nebo vektor Vánoce zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.