Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Akvárium, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Akvárium zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Akvárium. Obrázek Akvárium je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvárium zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Akvárium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvárium ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1172
1280x938
800x586
500x366
160x117

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 133 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Akvárium se nachází v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PDF soubor ke stažení Podívejte se i na vektor Hroznové víno ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zahradní hadice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Akvárium, grafika, ke stažení, free, ke stáhnutí, cliparts, Zvířata, vektor, klipart, svg, ilustrace, download, obrázek, ilustrační obrázek, Akvárium

Doporučené použití klipartu: kalendář, referáty, škola, web, avatar, časopis, blog, Instagram, dokumenty, webové stránky, prezentace, Facebook, textové dokumenty, corelDraw, fotokniha, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Havran ke stažení, obrázek Doktorka ke stáhnutí nebo klipart Vláček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.