Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Akvárium (Zvířata) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Akvárium zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Akvárium. Klipart Akvárium je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Akvárium? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvárium zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Akvárium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvárium ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1172
1280x938
800x586
500x366
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 133 651 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Akvárium sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Akvárium je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Martináč měsíčitý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Africká zvířata ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dortíček ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, Akvárium, vektor, obrázek, svg, zdarma, klipart, kliparty, Akvárium, Zvířata, free, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, webové stránky, openOffice, corelDraw, plakáty, Instagram, PowerPoint, textové dokumenty, profil, prezentace, inkscape, škola, referáty, wordpress, diář

Mezi hezké kresby patří i klipart Dýně pirát ke stažení, vektor USB srdce ke stažení nebo obrázek Televizor ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.