Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Akvárium (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Akvárium zadarmo

Akvárium je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Akvárium nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvárium zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Akvárium ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Akvárium ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1172
1280x938
800x586
500x366
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 133 651 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Akvárium sdílet s kolegy na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový obrázek Akvárium je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Husa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mandala ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Dědeček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, free, svg, klipart, vektorový obrázek, obrázek, Akvárium, grafika, ke stažení, Akvárium, ilustrační obrázek, vektor, Zvířata, zdarma

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, plakát, PowerPoint, tiskoviny, textové dokumenty, profilovka, video, brožury, prospekty, katalog, škola, word, vstupenky, webové stránky, kalendář, oznámení, koláž

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Oranžový netopýr zdarma, ilustrace Těhulky ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Ventilátor ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.