Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žluté fazole, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté fazole zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žluté fazole. Stahujte klipart Žluté fazole v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Žluté fazole lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Žluté fazole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté fazole ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 166 473 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žluté fazole se nachází v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chameleon ke stažení Podívejte se i na klipart Autíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Karafiát zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žluté fazole, klipart, vektorový obrázek, cliparts, Zelenina, kliparty, ilustrace, Žluté fazole, ke stažení, ke stáhnutí, download, obrázek, free, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, články, Pinterest, časopis, PowerPoint, blog, dokumenty, plakáty, fotokniha, profil, prezentace, seminární práce, Facebook, škola, word, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mikrovlnná trouba ke stažení, ilustrace Hrách setý ke stáhnutí nebo vektor Loď zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek