Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žluté fazole (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté fazole zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žluté fazole. Klipart Žluté fazole je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Žluté fazole? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žluté fazole ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté fazole ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 166 473 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Žluté fazole) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Žluté fazole je v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz krmení ptáků ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Moucha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Fotograf zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, free, Žluté fazole, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, Žluté fazole, Zelenina, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: etikety, plakát, profilovka, office, word, Adobe Illustrator, corelDraw, webové stránky, wordpress, fotokniha, eshop, profil, Facebook, památník, časopis, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Vozíčkáři zdarma, vektorový obrázek Stříbrný prsten ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Strom na jaře ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek