Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žluté fazole (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté fazole zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Žluté fazole. Kreslená ilustrace Žluté fazole je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Žluté fazole v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žluté fazole ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté fazole ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 166 473 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Sdílejte obrázek, klipart Žluté fazole s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Žluté fazole je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Růžová stuha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špendlíky zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tmavomodrá stužka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, svg, kliparty, klipart, Žluté fazole, cliparts, Zelenina, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakát, textové dokumenty, Twitter, avatar, profil, blog, památník, dokument, články, Facebook, Pinterest, dokumenty, pozvánky, Adobe Illustrator, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace WC ke stáhnutí, klipart Smajlík panda zdarma nebo ilustrace Vyděšený smajlík zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek