Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Schody nahoru, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Schody nahoru zdarma ke stažení

Schody nahoru je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Schody nahoru je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Schody nahoru zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Schody nahoru ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Schody nahoru ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1329
1280x1063
800x664
500x415
160x133

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 560 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Schody nahoru je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Granátové jablko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlatý zavináč zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Větrný mlýn ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, ilustrační obrázek, Schody nahoru, free, zdarma, ke stažení, obrázek, Schody nahoru, download, vektor, ke stáhnutí, svg, klipart, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, pozvánky, plakát, Twitter, avatar, office, web, openOffice, Instagram, dokumenty, kalendář, inkscape, dokument, corelDraw, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Hospoda ke stáhnutí, klipart Řepa zdarma nebo ilustrace Ženich a nevěsta ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.