Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pacient (Muži) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pacient stahujte zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pacient. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pacient nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pacient zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pacient ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pacient ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

503x1600
402x1280
251x800
157x500
50x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 760 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Pacient) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Pacient je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ohlašovna požáru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tančík ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Djembe ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, kliparty, ke stažení, free, Pacient, vektorový obrázek, download, grafika, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, Muži, svg

Doporučené použití klipartu: wordpress, inkscape, openOffice, památník, avatar, profilovka, kalendář, video, fotokniha, manuály, Facebook, škola, vizitky, PowerPoint, katalog, webové stránky, koláž

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Slavík ke stažení, obrázek Vánoční obálka ke stažení nebo obrázek, klipart Spící čtenářka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.