Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pacient, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pacient zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pacient. Vektorová ilustrace Pacient je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pacient zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pacient ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pacient ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

503x1600
402x1280
251x800
157x500
50x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 760 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pacient patří do sekce Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PPSM zdarma Podívejte se i na vektor Zákaz focení ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené I ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, obrázek, Pacient, Pacient, klipart, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, cliparts, free, vektorový obrázek, kliparty, Muži

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, corelDraw, Pinterest, dokument, openOffice, kalendář, plakát, fotokniha, Adobe Illustrator , pozvánky, dokumenty, webové stránky, seminární práce, referáty, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Banán zdarma, obrázek Buben ke stažení nebo klipart Vozíček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.