Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abstraktní strom (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní strom zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Abstraktní strom. Klipart Abstraktní strom je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Abstraktní strom lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abstraktní strom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 002 958 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Abstraktní strom s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Abstraktní strom se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ferrari Testarossa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Badmintonistka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Valentýnské přáníčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Abstraktní strom, vektor, vektorový obrázek, grafika, Vánoce, klipart, Abstraktní strom, download, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, PowerPoint, webové stránky, video, plakáty, profil, avatar, web, word, dokument, články, diář, inkscape, corelDraw, časopis, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek Pryšec nádherný ke stažení, obrázek, klipart 20 Eurocentů ke stažení nebo vektorový klipart Zlatá rtěnka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.