Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Abstraktní strom, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní strom zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Abstraktní strom. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Abstraktní strom ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 002 958 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Abstraktní strom patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Radioaktivita zdarma Podívejte se i na klipart Dětská lokomotiva ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Třešeň ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Abstraktní strom, vektor, free, kliparty, Vánoce, download, ke stáhnutí, zdarma, klipart, Abstraktní strom, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, blog, plakát, dokumenty, corelDraw, avatar, dokument, textové dokumenty, word, Facebook, Twitter, inkscape, seminární práce, webové stránky, plakáty, škola

Mezi hezké kresby patří i klipart Tapír zdarma, ilustrace Kokosový ořech ke stažení nebo vektor Svítilna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.