Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Abstraktní strom (Vánoce) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Abstraktní strom k bezplatnému stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Abstraktní strom. Klipart Abstraktní strom je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Abstraktní strom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
789x1280
493x800
308x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 002 958 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Abstraktní strom s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Abstraktní strom se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Android ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ředkvička zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pouta ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, zdarma, ke stáhnutí, Abstraktní strom, obrázek, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Vánoce, kliparty, cliparts, svg, Abstraktní strom, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, textové dokumenty, etikety, památník, koláž, vizitky, magazín, Twitter, časopis, referáty, logo, video, manuály, články, blog, dokument, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Bicí nástroje ke stáhnutí, obrázek Zelená vlajka zdarma nebo vektorový obrázek Muž s rouškou zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.