Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ledňáček (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ledňáček zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ledňáček. Pakliže si chcete obrázek Ledňáček stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ledňáček zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ledňáček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ledňáček ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1441x1600
1153x1280
721x800
450x500
144x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 299 339 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: enolynn

Líbí se vám klipart Ledňáček? Pak se podělte s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Ledňáček patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tyrkysové auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kukuřice ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ledňáček, svg, Ledňáček, zdarma, grafika, ke stažení, Ptáci, klipart, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, kalendář, textové dokumenty, pozvánky, Facebook, eshop, články, corelDraw, Pinterest, diář, referáty, webové stránky, Twitter, openOffice, Instagram, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vánoční hvězda ke stažení, ilustrace Mapa Japonska ke stažení nebo klipart Strom v květináči ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.