Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Betlémská hvězda (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlémská hvězda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Betlémská hvězda. Pakliže si chcete obrázek Betlémská hvězda stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Betlémská hvězda? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlémská hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Betlémská hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlémská hvězda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 490 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Technaturally

Obrázek, klipart pojmenovaný Betlémská hvězda můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Betlémská hvězda se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík s hroty ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sýr gruyere ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Leopard zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, kliparty, Betlémská hvězda, ilustrace, grafika, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, free, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, Betlémská hvězda

Doporučené použití klipartu: openOffice, profilovka, škola, dokument, prezentace, video, inkscape, kalendář, seminární práce, profil, referáty, corelDraw, plakáty, plakát, fotokniha, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Chilli zdarma, obrázek, klipart Mop ke stáhnutí nebo vektorový klipart Znamení býk ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.