Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Betlémská hvězda (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Betlémská hvězda ke stažení zdarma

Betlémská hvězda je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Betlémská hvězda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlémská hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Betlémská hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlémská hvězda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 490 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Technaturally

Obrázek, klipart pojmenovaný Betlémská hvězda můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Betlémská hvězda patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Podzimní strom ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Houslový klíč zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Betlémská hvězda, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, vektor, klipart, svg, ilustrace, obrázek, Vánoce, kliparty

Doporučené použití klipartu: magazín, office, Adobe Illustrator, prospekty, PowerPoint, diář, památník, plakát, články, referáty, koláž, diplomová práce, seminární práce, katalog, fotografie, openOffice, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Květinové přání zdarma, klipart Balón ke stažení nebo klipart Stříbrná rtěnka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.