Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Betlémská hvězda (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlémská hvězda zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Betlémská hvězda. Obrázek Betlémská hvězda je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Betlémská hvězda v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlémská hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Betlémská hvězda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlémská hvězda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 490 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Technaturally

Potěší nás, pokud budete tento klipart Betlémská hvězda sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Betlémská hvězda je v kategorii Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Energetický nápoj ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papírový stromek ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Velikonoční kuře ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, kliparty, free, svg, klipart, download, vektor, Betlémská hvězda, ke stáhnutí, ilustrace, Betlémská hvězda, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, prezentace, avatar, Pinterest, plakáty, PowerPoint, diář, office, eshop, plakát, openOffice, wordpress, Instagram, pozvánky, Twitter, blog

Mezi hezké kresby patří i klipart Megafon ke stažení, vektor Podzimní strom ke stažení nebo obrázek Vánoční stromečky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.