Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zářivka, Přístroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zářivka zdarma ke stažení

Zářivka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zářivka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zářivka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zářivka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zářivka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

845x1600
676x1280
422x800
264x500
84x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 235 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zářivka se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vosa ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Web kamera zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Duch ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Zářivka, vektor, ke stažení, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, free, Přístroje, grafika, vektorový obrázek, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, kalendář, škola, plakáty, corelDraw, seminární práce, PowerPoint, web, profilovka, prezentace, pozvánky, časopis, office, openOffice, památník, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Filmová kamera ke stáhnutí, obrázek Hřbitov zdarma nebo klipart Včelka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.