Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zářivka, Přístroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zářivka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zářivka. Kreslená ilustrace Zářivka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zářivka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zářivka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zářivka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zářivka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

845x1600
676x1280
422x800
264x500
84x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 235 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jhnri4

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zářivka je v sekci Obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jimmy Carter ke stažení Podívejte se i na obrázek Dům hrůzy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pixelová dýně zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, svg, grafika, kliparty, Zářivka, Zářivka, ke stáhnutí, free, ilustrace, obrázek, ke stažení, download, Přístroje, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, fotokniha, Pinterest, Adobe Illustrator , dokument, referáty, Instagram, word, škola, seminární práce, plakát, dokumenty, kalendář, webové stránky, avatar, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Dýně pirát ke stažení, klipart Elvis Presley ke stáhnutí nebo ilustrace Světelný řetěz zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.