Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lano (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lano zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Lano. Kreslená ilustrace Lano je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Lano ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1241
1280x993
800x620
500x388
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 507 055 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart Lano sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Lano patří do kategorie Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Požární tlačítko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dámské toalety ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Žížala zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Nástroje, klipart, cliparts, Lano, ilustrace, svg, vektor, ilustrační obrázek, free, obrázek, ke stáhnutí, grafika, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, webové stránky, Adobe Illustrator, blog, avatar, word, textové dokumenty, PowerPoint, Facebook, video, profil, brožury, dokument, etikety, plakáty, fotokniha, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Velryba zdarma, vektorový klipart Irská whiskey ke stažení nebo klipart Zelený vrtulník ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.