Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lano, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lano zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lano. Klipart Lano je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lano? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lano ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1241
1280x993
800x620
500x388
160x124

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 507 055 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lano je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dědeček ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Trumpetové dusítko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor OGG ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, klipart, Lano, obrázek, ke stáhnutí, free, svg, cliparts, ilustrace, zdarma, grafika, Nástroje, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, inkscape, Instagram, PowerPoint, dokumenty, seminární práce, škola, fotokniha, Twitter, kalendář, plakáty, openOffice, webové stránky, avatar, památník, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Číselný zámek ke stáhnutí, klipart DRAFT zdarma nebo ilustrace Snowboardistka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.