Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lano, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lano zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lano. Obrázek Lano je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lano ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1241
1280x993
800x620
500x388
160x124

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 507 055 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lano je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elfka zdarma Podívejte se i na ilustrace Stará ježibaba ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Guyana ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, free, cliparts, vektor, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, Lano, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, Nástroje, Lano, svg

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, články, profil, seminární práce, časopis, inkscape, dokument, avatar, památník, Pinterest, prezentace, plakáty, corelDraw, profilovka, fotokniha, blog

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Krumpáč zdarma, vektor Automatická pračka ke stažení nebo obrázek Konev ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.