Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lano, Nástroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lano zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lano. Obrázek Lano je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lano ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lano ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1241
1280x993
800x620
500x388
160x124

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 507 055 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lano se nachází v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Beran ke stažení Podívejte se i na vektor Sigmund Freud ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrý vláček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lano, kliparty, cliparts, obrázek, svg, free, download, ilustrační obrázek, klipart, grafika, ke stažení, Nástroje, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakát, word, prezentace, blog, openOffice, Pinterest, škola, Adobe Illustrator , avatar, články, dokumenty, dokument, časopis, inkscape, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Hrábě ke stažení, obrázek Smeták ke stáhnutí nebo klipart Jurij Gagarin zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.