Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ženské oči, Ženy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ženské oči zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ženské oči. Klipart Ženské oči je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Ženské oči? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženské oči zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ženské oči ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ženské oči ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x519
1280x416
800x260
500x162
160x52

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 082 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ženské oči se nachází v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čarodějnice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Oranžové vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Muchomůrky červené ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, Ženské oči, grafika, Ženy, download, kliparty, vektorový obrázek, svg, cliparts, Ženské oči, zdarma, vektor, free, klipart

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, pozvánky, kalendář, referáty, Facebook, inkscape, textové dokumenty, škola, Twitter, word, profil, Pinterest, Adobe Illustrator , prezentace, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Elfka ke stáhnutí, obrázek Zlaté číslo 0 zdarma nebo klipart Banjo ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.