Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tamburína (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tamburína zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Tamburína. Vektorová ilustrace Tamburína je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tamburína zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tamburína ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tamburína ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1095
1280x876
800x547
500x342
160x109

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 838 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gramzon

Sdílejte obrázek, klipart Tamburína s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Tamburína je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Digitální znak U ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krmítko pro ptáky zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžový krab ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, Tamburína, Hudba, ilustrační obrázek, cliparts, Tamburína, svg, zdarma, download, ke stáhnutí, grafika, kliparty, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: články, prezentace, dokumenty, profilovka, pozvánky, seminární práce, profil, web, eshop, blog, avatar, corelDraw, wordpress, Twitter, office, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Grónsko ke stáhnutí, klipart Azurová stuha zdarma nebo ilustrace Tyranosaur zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.