Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Krabice bonbónů (Jídlo) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Krabice bonbónů stahujte zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Krabice bonbónů. Vektorový obrázek Krabice bonbónů je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice bonbónů zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krabice bonbónů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krabice bonbónů ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x926
800x579
500x362
160x116

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 132 984 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: myself / criterium

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Krabice bonbónů s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Krabice bonbónů se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor PF 2019 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Uganda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zdravotní sestřička ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, svg, grafika, Jídlo, ilustrace, kliparty, klipart, Krabice bonbónů, free, vektor, obrázek, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, koláž, letáky, blog, video, seminární práce, wordpress, dokumenty, fotokniha, etikety, eshop, manuály, oznámení, PowerPoint, office, avatar

Mezi hezké kresby patří i obrázek PET láhve ke stažení, obrázek Motyka ke stažení nebo vektorový klipart Znamení panna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.