Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brontosaurus (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brontosaurus zdarma ke stažení

Brontosaurus je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Brontosaurus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brontosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brontosaurus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brontosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x836
1280x669
800x418
500x261
160x84

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 910 679 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Brontosaurus? Potom se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Brontosaurus se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dezert ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Déšť ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Smajlík s rouškou zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Zvířata, ke stažení, grafika, ilustrace, svg, kliparty, zdarma, Brontosaurus, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Adobe Illustrator, prezentace, diář, etikety, video, plakáty, eshop, profilovka, word, webové stránky, web, openOffice, corelDraw, plakát, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Johnny Cash zdarma, obrázek, klipart Skládačka ke stáhnutí nebo vektorový klipart Silvestrovská půlnoc ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.