Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Brontosaurus (Zvířata) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Brontosaurus k bezplatnému stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Brontosaurus. Stahujte klipart Brontosaurus v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Brontosaurus v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brontosaurus zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Brontosaurus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brontosaurus ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x836
1280x669
800x418
500x261
160x84

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 910 679 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Brontosaurus s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Brontosaurus se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Svařené víno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kluk s knihou zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bílé hrozny ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Brontosaurus, Zvířata, klipart, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, free, vektor, vektorový obrázek, Brontosaurus, cliparts, ilustrace, kliparty, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: eshop, časopis, seminární práce, profil, blog, webové stránky, Zoner Callisto, manuály, Twitter, kalendář, koláž, corelDraw, word, plakáty, články, referáty, diplomová práce

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Netopýr ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa Íránu zdarma nebo vektorový klipart Bandoneón zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.