Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené D (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené D zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červené D. Vektorový obrázek Červené D je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené D zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené D ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené D ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1422x1600
1138x1280
711x800
445x500
142x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 840 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Červené D s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Červené D se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elektrický zvonek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saudská Arábie zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek PDF přípona ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Červené D, kliparty, zdarma, Červené D, free, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, download, ilustrace, svg, grafika, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, corelDraw, pozvánky, referáty, profilovka, textové dokumenty, wordpress, profil, seminární práce, office, avatar, web, časopis, eshop, Pinterest, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Limonáda ke stáhnutí, obrázek, klipart Šipka zdarma nebo vektorový klipart PCX zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.