Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart ODT soubor, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ODT soubor zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název ODT soubor. Vektorová ilustrace ODT soubor je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek ODT soubor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODT soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek ODT soubor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODT soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart ODT soubor je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrá květina zdarma Podívejte se i na ilustrace HTML soubor ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žaludy ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, Symboly, download, ke stáhnutí, ODT soubor, ke stažení, svg, grafika, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, PowerPoint, avatar, Facebook, dokument, Instagram, inkscape, články, webové stránky, kalendář, textové dokumenty, web, Adobe Illustrator , škola, referáty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Světlemodrý stromek zdarma, vektor Kytička ke stažení nebo obrázek Složka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.