Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Růžový stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový stromeček zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Růžový stromeček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Růžový stromeček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžový stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 077 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: fcocfg

Líbí se vám klipart Růžový stromeček? Pak se podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Růžový stromeček je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Motorkářská přilba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Souboj dobra a zla ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek PET láhev ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrace, kliparty, free, ilustrační obrázek, grafika, download, ke stáhnutí, Vánoce, Růžový stromeček, Růžový stromeček, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, referáty, textové dokumenty, plakát, dokument, blog, word, profil, škola, památník, články, profilovka, Instagram, etikety, Adobe Illustrator, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Hitler ke stažení, obrázek Hnědá kraslice ke stažení nebo vektor Černá stuha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.