Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vinná réva (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vinná réva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vinná réva. Obrázek Vinná réva je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vinná réva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vinná réva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vinná réva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x477
500x298
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 60 625 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: dinhochiz

Zaujal vás náš klipart Vinná réva? Potom se podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Vinná réva patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Panda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart EPUB ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Televize zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, Ovoce, svg, ilustrační obrázek, kliparty, Vinná réva, Vinná réva, obrázek, klipart, zdarma, vektor, cliparts, download, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, profilovka, profil, word, office, pozvánky, blog, diář, plakáty, openOffice, seminární práce, kalendář, PowerPoint, avatar, etikety

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vejce zdarma, ilustrace Olejnička ke stáhnutí nebo klipart Brouci ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.