Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart VOB (Symboly) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart VOB stahujte zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem VOB. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek VOB v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Co říkáte na grafiku pojmenovanou VOB? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart VOB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek VOB ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart VOB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1251x1600
1001x1280
626x800
391x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 755 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart VOB? Pak se podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Klipart VOB je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Policistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lišky ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Zamilované labutě ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, VOB, Symboly, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, download, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, Adobe Illustrator, brožury, Twitter, vstupenky, Instagram, fotografie, seminární práce, dokument, inkscape, dokumenty, katalog, plakáty, PowerPoint, video, letáky, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Čivava ke stažení, klipart Tmavé pivko ke stáhnutí nebo vektor Vstup zakázán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.