Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart VOB, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart VOB zdarma ke stažení

VOB je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek VOB stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou VOB? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart VOB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart VOB ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart VOB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1251x1600
1001x1280
626x800
391x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 755 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek VOB se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lýkohub ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Anemometr zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení blíženci ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Symboly, ke stažení, VOB, vektorový obrázek, svg, VOB, kliparty, obrázek, vektor, cliparts, free, zdarma, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, časopis, textové dokumenty, články, referáty, Facebook, web, kalendář, dokument, Twitter, blog, profil, Adobe Illustrator , plakát, word, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Servírka ke stáhnutí, ilustrace Velbloud dvouhrbý zdarma nebo vektor Adam a Eva ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.