Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialový motýl, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fialový motýl zdarma ke stažení

Fialový motýl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Fialový motýl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialový motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1258x1280
786x800
491x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 146 727 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Rents

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fialový motýl je v sekci Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Radiové vlny ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dodávka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zlaté N zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, Fialový motýl, download, kliparty, svg, Fialový motýl, vektor, free, Hmyz, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prezentace, Pinterest, seminární práce, škola, fotokniha, dokument, plakát, inkscape, word, Adobe Illustrator , Twitter, plakáty, kalendář, corelDraw, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Dwight Eisenhower ke stažení, vektor Princezna ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Švédska zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.