Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialový motýl, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fialový motýl zdarma ke stažení

Fialový motýl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Fialový motýl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialový motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1258x1280
786x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 727 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Rents

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fialový motýl je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Překvapení ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kůzle zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Horník ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, download, vektor, ke stažení, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Fialový motýl, Hmyz, Fialový motýl, svg, vektorový obrázek, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokumenty, články, PowerPoint, prezentace, inkscape, památník, corelDraw, web, dokument, fotokniha, Twitter, Pinterest, textové dokumenty, office, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Jiřina ke stáhnutí, klipart Chlápek zdarma nebo ilustrace Tunisko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.