Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialový motýl, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fialový motýl zdarma ke stažení

Fialový motýl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Fialový motýl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fialový motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1258x1280
786x800
491x500
157x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 727 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Rents

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fialový motýl se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno F ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Žlutá ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Lebka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, free, ke stažení, Fialový motýl, Fialový motýl, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, kliparty, zdarma, download, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, Instagram, plakáty, památník, časopis, referáty, seminární práce, dokument, avatar, web, kalendář, plakát, Pinterest, profil, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Paul von Hindenburg ke stáhnutí, obrázek Šípek zdarma nebo klipart Minnesota ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.