Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Fialový motýl (Hmyz) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fialový motýl ke stažení zdarma

Fialový motýl je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Fialový motýl v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialový motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1572x1600
1258x1280
786x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 146 727 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Rents

Zaujal vás náš klipart Fialový motýl? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Fialový motýl patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace CRT dataprojektor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Faraonští smajlíci ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Můra zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, kliparty, download, ke stažení, Fialový motýl, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, ilustrace, klipart, obrázek, grafika, Hmyz, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, avatar, plakát, vizitky, brožury, corelDraw, deníček, dokumenty, tiskoviny, Zoner Callisto, logo, office, dokument, diplomová práce, wordpress, PowerPoint, etikety

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Surikata zdarma, klipart Narozeninové číslo 9 zdarma nebo klipart Toast ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.