Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fialový motýl (Hmyz) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový motýl zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Fialový motýl. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Fialový motýl nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Fialový motýl? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový motýl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1258x1280
786x800
491x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 727 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Rents

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Fialový motýl s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Fialový motýl se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Srdcový rámeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dětské kolo zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Mongolsko ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Hmyz, download, Fialový motýl, ilustrace, zdarma, Fialový motýl, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: eshop, prezentace, časopis, video, Twitter, webové stránky, avatar, plakát, diář, fotokniha, památník, Instagram, inkscape, plakáty, Adobe Illustrator, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Číselný zámek ke stáhnutí, vektorový klipart CD zdarma nebo obrázek, klipart Svinovací metr zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.