Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fialový motýl, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fialový motýl zdarma ke stažení

Fialový motýl je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Fialový motýl je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1258x1280
786x800
491x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 727 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Rents

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fialový motýl patří do sekce Obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Office zdarma Podívejte se i na klipart Zamilovaný pár ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pečený krocan ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fialový motýl, Fialový motýl, Hmyz, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, grafika, download, free, svg, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Instagram, kalendář, plakát, Facebook, články, fotokniha, office, památník, pozvánky, word, PowerPoint, škola, časopis, textové dokumenty, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zavináč zdarma, ilustrace Televizní ovladač ke stažení nebo vektor Panelák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.