Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelená ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená ozdoba zdarma ke stažení

Zelená ozdoba je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zelená ozdoba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelená ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 785 995 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelená ozdoba je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pandeiro ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace OGG soubor zdarma Mohl by vás také zajímat klipart SQL ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, Zelená ozdoba, cliparts, vektor, Vánoce, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, svg, Zelená ozdoba, free, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: referáty, inkscape, škola, plakát, památník, dokumenty, prezentace, Instagram, články, blog, Pinterest, corelDraw, Facebook, textové dokumenty, pozvánky, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Ambulance ke stáhnutí, vektor Lebka 3D zdarma nebo obrázek Vstup zakázán ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.