Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelená ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená ozdoba zdarma ke stažení

Zelená ozdoba je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zelená ozdoba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená ozdoba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 785 995 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelená ozdoba je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Magnet ke stažení Podívejte se i na obrázek Znak ryby ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pozor, smrt! zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí, Zelená ozdoba, svg, zdarma, Zelená ozdoba, grafika, Vánoce, download, klipart

Doporučené použití klipartu: word, Twitter, Instagram, profil, články, plakáty, památník, Pinterest, corelDraw, pozvánky, dokumenty, avatar, prezentace, webové stránky, blog, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Tetování ke stažení, klipart Kosa smrtky ke stáhnutí nebo ilustrace Cool smajlík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.