Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelená ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelená ozdoba zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zelená ozdoba. Pakliže si chcete obrázek Zelená ozdoba stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelená ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 785 995 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelená ozdoba se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Růžový krab ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Dinosaurus zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zelené vajíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, vektor, cliparts, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, Zelená ozdoba, Vánoce, grafika, Zelená ozdoba, ke stažení, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokumenty, Instagram, Adobe Illustrator , seminární práce, blog, Twitter, corelDraw, textové dokumenty, dokument, prezentace, inkscape, webové stránky, články, časopis, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Číňan ke stáhnutí, ilustrace Cigareta zdarma nebo vektor Ibis ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.