Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fakáč, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fakáč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Fakáč. Pakliže si chcete obrázek Fakáč stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fakáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fakáč se nachází v kategorii Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rajská s knedlíkem ke stažení Podívejte se i na vektor Červené W ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Žlutá stužka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, Fakáč, download, vektor, obrázek, Fakáč, Smajlíci

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, Adobe Illustrator , profil, pozvánky, avatar, office, články, webové stránky, profilovka, seminární práce, word, časopis, PowerPoint, plakát, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Richard Nixon ke stažení, obrázek Otisk prstu ke stáhnutí nebo klipart Zákaz zbraní zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.