Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Fakáč (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fakáč zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fakáč. Vektorový obrázek Fakáč je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fakáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Fakáč) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Fakáč patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šedivá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa dívka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Volské oko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, download, grafika, zdarma, cliparts, vektor, ilustrace, klipart, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Smajlíci, obrázek, Fakáč, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, prezentace, plakáty, textové dokumenty, corelDraw, profil, etikety, openOffice, Pinterest, referáty, dokument, plakát, wordpress, video, PowerPoint, office

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Kohouti ke stažení, vektor Ovečka ke stažení nebo obrázek Molo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.