Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fakáč, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fakáč zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fakáč. Stahujte klipart Fakáč v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fakáč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fakáč je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor LITE ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Banány zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kozy ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, grafika, cliparts, vektor, obrázek, Fakáč, ke stáhnutí, Fakáč, klipart, zdarma, download, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, profilovka, word, Twitter, profil, referáty, prezentace, plakáty, seminární práce, corelDraw, časopis, openOffice, textové dokumenty, kalendář, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Bílej jezdec ke stáhnutí, vektor Čarodějnické rekvizity zdarma nebo obrázek Malé písmeno N ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.