Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fakáč (Smajlíci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fakáč zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fakáč. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Fakáč. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Fakáč lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Fakáč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte obrázek, klipart Fakáč s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Fakáč je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Didgeridoo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Parní vlak ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, Fakáč, download, Fakáč, grafika, free

Doporučené použití klipartu: word, profil, články, kalendář, plakát, PowerPoint, openOffice, Instagram, office, Adobe Illustrator, wordpress, plakáty, diář, profilovka, video, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Sněhuláček ke stáhnutí, vektorový klipart Lišaj zdarma nebo obrázek, klipart 20 Eurocentů zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.