Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fakáč, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fakáč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Fakáč. Pakliže si chcete obrázek Fakáč stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fakáč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fakáč je v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Litvy ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Šnorchl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Čokoládové bonbóny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, Fakáč, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, Fakáč, obrázek, download, klipart, zdarma, free, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, Adobe Illustrator , plakát, pozvánky, Twitter, památník, word, PowerPoint, Instagram, články, profil, web, kalendář, openOffice, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Grilování ke stáhnutí, klipart Mapa Bangladéše zdarma nebo ilustrace Znamení lev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.