Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fakáč (Smajlíci) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Fakáč zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fakáč. Obrázek Fakáč je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fakáč ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Fakáč s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Fakáč se nachází v sekci Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tlakový hrnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Volejbalistka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vysokozdvižný vozík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Fakáč, ke stažení, vektorový obrázek, Smajlíci, free, ilustrace, Fakáč, klipart, svg, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakáty, dokument, webové stránky, corelDraw, video, PowerPoint, Pinterest, fotokniha, škola, články, dokumenty, časopis, textové dokumenty, etikety, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Drobné kvítky ke stáhnutí, ilustrace Červené U zdarma nebo klipart Ryba klaun zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.