Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fakáč (Smajlíci) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fakáč stahujte zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fakáč. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fakáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Fakáč se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Fakáč patří do sekce Vektorové kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek AVI ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Požární auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Puzzle srdíčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fakáč, ilustrace, kliparty, Fakáč, free, cliparts, svg, grafika, vektorový obrázek, klipart, Smajlíci, obrázek, ke stažení, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotografie, fotokniha, památník, bakalářská práce, Twitter, avatar, etikety, video, Adobe Illustrator, diář, deníček, koláž, magazín, profil, pozvánky, vizitky, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart INI ke stažení, obrázek Ruská mapa zdarma nebo obrázek Hasičská stanice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.