Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Fakáč, Smajlíci do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fakáč zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Fakáč. Pakliže si chcete obrázek Fakáč stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Fakáč ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fakáč ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1073
1280x858
800x536
500x335
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 480 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fakáč se nachází v kategorii Ilustrační obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bubínek ke stažení Podívejte se i na klipart Nakrájená mrkev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Těhulka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, ke stažení, Smajlíci, zdarma, grafika, svg, Fakáč, vektorový obrázek, Fakáč, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, blog, pozvánky, seminární práce, web, dokumenty, plakáty, Facebook, Pinterest, office, časopis, dokument, referáty, Adobe Illustrator , plakát, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Housle ke stažení, ilustrace Váleček ke stáhnutí nebo vektor Otevřená obálka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.