Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Medvěd, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Medvěd zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Medvěd. Obrázek Medvěd je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvěd zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Medvěd ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Medvěd ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1119
1280x895
800x559
500x350
160x112

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 896 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Medvěd se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Most v Mostaru ke stažení Podívejte se i na vektor Turkmenistán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Krásné Vánoce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Zvířata, ilustrační obrázek, zdarma, free, vektor, vektorový obrázek, klipart, Medvěd, ilustrace, download, ke stažení, cliparts, Medvěd, obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , Facebook, pozvánky, škola, office, Twitter, textové dokumenty, avatar, corelDraw, Pinterest, profil, fotokniha, kalendář, blog, časopis, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Vánoční jmenovka ke stažení, obrázek Krabice bonbónů ke stáhnutí nebo klipart Pevnost zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.