Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Svatojiřská stuha (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svatojiřská stuha zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Svatojiřská stuha. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svatojiřská stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Svatojiřská stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svatojiřská stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
80x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 972 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Svatojiřská stuha sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Svatojiřská stuha se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelené vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pěnkava ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek XLSM zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Svatojiřská stuha, Symboly, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, cliparts, Svatojiřská stuha, obrázek, ke stažení, klipart, download, free

Doporučené použití klipartu: office, škola, seminární práce, referáty, Pinterest, plakáty, inkscape, blog, fotokniha, web, články, Adobe Illustrator, diář, corelDraw, pozvánky, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Prak zdarma, obrázek, klipart 5 Eurocentů ke stáhnutí nebo vektorový klipart Hambáč ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.