Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Otáčkoměr (Auta) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otáčkoměr k bezplatnému stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Otáčkoměr. Vektorový obrázek Otáčkoměr jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otáčkoměr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Otáčkoměr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otáčkoměr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 029 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Otáčkoměr s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Otáčkoměr je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Surfařka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak střelec zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pick-up ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, free, Auta, ke stáhnutí, zdarma, Otáčkoměr, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, Otáčkoměr, vektorový obrázek, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, bakalářská práce, katalog, magazín, kalendář, etikety, časopis, seminární práce, webové stránky, tiskoviny, Zoner Callisto, referáty, vizitky, blog, fotografie, openOffice, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Taniwha ke stáhnutí, obrázek Ježeček ke stažení nebo ilustrace Napis LÁSKA zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.