Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Otáčkoměr (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otáčkoměr zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Otáčkoměr. Vektorový obrázek Otáčkoměr je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otáčkoměr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Otáčkoměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otáčkoměr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 029 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Otáčkoměr) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Otáčkoměr patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Neznámý soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dřevěný kolíček ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Požární auto ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, grafika, download, obrázek, svg, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, Otáčkoměr, ke stáhnutí, ke stažení, free, Otáčkoměr

Doporučené použití klipartu: wordpress, eshop, Facebook, prezentace, dokument, office, dokumenty, inkscape, PowerPoint, profil, Twitter, katalog, prospekty, corelDraw, tiskoviny, profilovka, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart JSP formát ke stažení, obrázek Ježeček ke stažení nebo obrázek Zákaz krmení ptáků ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.