Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Otáčkoměr (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otáčkoměr zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Otáčkoměr. Obrázek Otáčkoměr je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otáčkoměr zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Otáčkoměr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otáčkoměr ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 029 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Otáčkoměr? Potom se podělte s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Otáčkoměr patří do sekce Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek LHA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Automatická pračka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Azurový motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, Auta, obrázek, download, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, free, Otáčkoměr, Otáčkoměr, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, web, časopis, video, referáty, profil, wordpress, fotokniha, Instagram, openOffice, škola, blog, word, eshop, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Šafrán zdarma, vektor Video projektor ke stáhnutí nebo obrázek Petronas Twin Towers ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.