Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Voják, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Voják zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Voják. Klipart Voják je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Voják v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Voják ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 90 603 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: benj

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Voják je v sekci Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Holub ke stažení Podívejte se i na ilustrace PDF ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart George Washington zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, svg, Muži, vektorový obrázek, download, free, Voják, vektor, Voják

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, office, webové stránky, textové dokumenty, plakáty, Pinterest, web, články, profilovka, dokument, škola, openOffice, seminární práce, památník, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Modrásek ke stažení, vektor Škoda Fabia ke stáhnutí nebo obrázek Smajlík pusa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.