Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Voják (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Voják zdarma ke stažení

Voják je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Voják ve formátu SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Voják ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 603 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: benj

Sdílejte obrázek, klipart Voják s ostatními na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Voják je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Modrý skateboard ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Panda velká ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, Muži, vektor, Voják, cliparts, Voják, obrázek, kliparty, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: magazín, plakáty, tiskoviny, etikety, dokument, inkscape, blog, eshop, corelDraw, avatar, brožury, word, plakát, video, seminární práce, profil, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Přípona PHP ke stáhnutí, vektorový obrázek Žlutý roh ke stažení nebo vektor Kreslený žralok zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.