Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Voják, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Voják zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Voják. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Voják. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Voják ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 603 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: benj

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Voják je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sůl a pepř ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jaguár americký zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Motýl ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, vektor, svg, ke stažení, download, Voják, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace, Muži

Doporučené použití klipartu: avatar, Pinterest, openOffice, Instagram, word, profil, prezentace, časopis, office, plakáty, škola, PowerPoint, corelDraw, Adobe Illustrator , web, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Džembe ke stáhnutí, klipart Latté macchiato zdarma nebo ilustrace Kalifornie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.