Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Voják (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Voják zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Voják. Klipart Voják je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Voják? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Voják ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 603 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: benj

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Voják s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Voják je v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart André-Marie Ampere ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dalekohled ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Baklažán ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, svg, Voják, ilustrace, free, Voják, obrázek, klipart, vektor, ilustrační obrázek, Muži, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, textové dokumenty, škola, office, blog, dokumenty, video, openOffice, avatar, dokument, web, prezentace, památník, profil, pozvánky, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Lopata ke stažení, klipart Vánoční dárky ke stažení nebo ilustrace Strašidelný domek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.