Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Voják, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Voják zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Voják. Klipart Voják je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Voják v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Voják ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voják ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 603 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: benj

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Voják se nachází v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace VW Scirocco ke stáhnutí Podívejte se i na klipart MPEG zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Monitor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, svg, download, free, ke stáhnutí, zdarma, vektor, obrázek, vektorový obrázek, grafika, klipart, Voják, ilustrace

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, plakáty, články, prezentace, škola, dokumenty, Twitter, seminární práce, web, Adobe Illustrator , inkscape, avatar, Instagram, PowerPoint, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Pirátská loď ke stáhnutí, ilustrace Mapa Íránu zdarma nebo vektor Cesmína ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.