Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tanec kostlivců (Halloween) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Tanec kostlivců bezplatně ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Tanec kostlivců. Stahujte soubor Tanec kostlivců ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tanec kostlivců? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tanec kostlivců zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tanec kostlivců ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tanec kostlivců ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x942
1280x754
800x471
500x294
160x94

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 384 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Jose Guadalupe Posada / asrafil

Obrázek, klipart pojmenovaný Tanec kostlivců můžete sdílet s rodinou a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový klipart Tanec kostlivců se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Srdce s květinami ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kokos ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Tank zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, Tanec kostlivců, vektor, kliparty, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, grafika, free, Halloween, download, obrázek, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, seminární práce, dokument, Facebook, profilovka, blog, tiskoviny, fotokniha, vizitky, památník, Twitter, prezentace, eshop, Zoner Callisto, wordpress, Adobe Illustrator, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Pohřebák zdarma, obrázek, klipart Martin Luther ke stažení nebo vektorový obrázek Královna ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.