Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tanec kostlivců (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tanec kostlivců zdarma ke stažení

Tanec kostlivců je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Tanec kostlivců je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tanec kostlivců zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tanec kostlivců ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tanec kostlivců ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x942
1280x754
800x471
500x294
160x94

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 384 403 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Jose Guadalupe Posada / asrafil

Zaujal vás náš klipart Tanec kostlivců? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Tanec kostlivců se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Djembe ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Heliotrop ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Těhotenství zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, zdarma, ilustrace, Tanec kostlivců, download, vektor, svg, grafika, ke stažení, Halloween, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Tanec kostlivců

Doporučené použití klipartu: video, textové dokumenty, plakáty, seminární práce, eshop, kalendář, prezentace, corelDraw, pozvánky, inkscape, fotokniha, web, časopis, Facebook, Adobe Illustrator, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Francie zdarma, obrázek, klipart Myšlenky na Vánoce ke stáhnutí nebo vektorový klipart Dětská tříkolka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.