Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tanec kostlivců, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tanec kostlivců zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Tanec kostlivců. Klipart Tanec kostlivců je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tanec kostlivců zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tanec kostlivců ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tanec kostlivců ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x942
1280x754
800x471
500x294
160x94

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 384 403 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jose Guadalupe Posada / asrafil

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tanec kostlivců patří do sekce Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Maďarsko zdarma Podívejte se i na vektor Radiopřijímač ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Cvrček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Halloween, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, Tanec kostlivců, download, ke stáhnutí, zdarma, free, klipart, svg, vektor, ilustrace, Tanec kostlivců

Doporučené použití klipartu: openOffice, Facebook, profil, web, textové dokumenty, plakáty, Twitter, pozvánky, blog, seminární práce, dokumenty, kalendář, inkscape, PowerPoint, webové stránky, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Vánoce zdarma, obrázek Holicí strojek ke stažení nebo klipart Dítě ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.