Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Oživlá mumie, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oživlá mumie zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Oživlá mumie. Vektorová ilustrace Oživlá mumie je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Oživlá mumie? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oživlá mumie zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oživlá mumie ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oživlá mumie ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

850x1600
680x1280
425x800
265x500
85x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 158 915 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Oživlá mumie je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté D ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Stehlík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hrách ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, svg, Oživlá mumie, free, vektor, grafika, Oživlá mumie, ke stažení, klipart, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, openOffice, škola, Twitter, plakáty, profilovka, pozvánky, inkscape, webové stránky, Instagram, Adobe Illustrator , plakát, textové dokumenty, dokumenty, blog, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Bernardýn ke stáhnutí, klipart Fidel Castro zdarma nebo ilustrace Velikonoční vajíčka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.