Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Oživlá mumie, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oživlá mumie zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Oživlá mumie. Obrázek Oživlá mumie je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Oživlá mumie v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oživlá mumie zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Oživlá mumie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oživlá mumie ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

850x1600
680x1280
425x800
265x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 158 915 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Oživlá mumie patří do sekce Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Smutné srdíčko zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Rwandy ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kuřačka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Oživlá mumie, grafika, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, Oživlá mumie, svg, ke stažení, klipart, zdarma, vektorový obrázek, download, Halloween, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, referáty, corelDraw, dokumenty, word, seminární práce, dokument, pozvánky, plakát, plakáty, PowerPoint, Adobe Illustrator , památník, blog, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart 2019 zdarma, ilustrace Mapa Jižní Ameriky ke stažení nebo vektor Albert Einstein ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.