Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Informace, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Informace zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Informace. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Informace nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Informace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Informace ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Informace ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 515 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarah A. Morrigan / missiridia

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Informace je v sekci Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malované vajíčko ke stažení Podívejte se i na obrázek Mečoun ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sud zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ilustrační obrázek, svg, Informace, ke stáhnutí, free, vektor, ilustrace, Informace, Symboly, ke stažení, download, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, referáty, pozvánky, Adobe Illustrator , kalendář, webové stránky, avatar, corelDraw, blog, profilovka, časopis, textové dokumenty, Pinterest, Twitter, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Michael Jackson ke stažení, klipart Nikola Tesla ke stáhnutí nebo ilustrace Cool smajlík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?