Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Informace (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Informace zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Informace. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Informace zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Informace ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Informace ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 515 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Sarah A. Morrigan / missiridia

Obrázek, klipart pojmenovaný Informace můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Informace je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zákaznice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak rak ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sekáček na maso zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, Informace, ilustrace, Informace, svg, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokumenty, referáty, word, blog, etikety, web, škola, Adobe Illustrator, Facebook, články, prezentace, corelDraw, katalog, profil, avatar, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kluk s knihou zdarma, vektorový obrázek Klíč od auta ke stažení nebo ilustrace Policajtka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?