Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Digitální znak 2, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak 2 zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Digitální znak 2. Kreslená ilustrace Digitální znak 2 je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Digitální znak 2? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 2 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální znak 2 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak 2 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 015 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Digitální znak 2 se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černé vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sportovec zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mrňous ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, cliparts, download, Digitální znak 2, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Symboly, grafika, free, ke stáhnutí, vektor, Digitální znak 2, klipart

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, openOffice, prezentace, inkscape, dokumenty, blog, textové dokumenty, kalendář, Adobe Illustrator , pozvánky, Twitter, dokument, Pinterest, profil, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Krystal soli ke stáhnutí, ilustrace Fotografka zdarma nebo vektor Biohazard ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.