Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Krimpovací kleště (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krimpovací kleště zdarma ke stažení

Krimpovací kleště je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krimpovací kleště zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krimpovací kleště ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krimpovací kleště ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1157
1280x926
800x578
500x362
160x116

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 717 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: algotruneman

Zaujal vás náš klipart Krimpovací kleště? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Klipart Krimpovací kleště je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Správně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MSI ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Desetieurovka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Nástroje, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, free, download, cliparts, klipart, obrázek, zdarma, Krimpovací kleště, kliparty, ilustrační obrázek, Krimpovací kleště

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profil, Twitter, inkscape, dokumenty, blog, plakát, corelDraw, tiskoviny, prospekty, word, časopis, etikety, avatar, Adobe Illustrator, škola, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Cihla zdarma, vektorový obrázek Angola zdarma nebo obrázek, klipart Belgie ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.