Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční obálka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční obálka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční obálka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční obálka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční obálka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x609
1280x487
800x304
500x190
160x61

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční obálka se nachází v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Baskytara ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Chřest zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Růžový králíček ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, Vánoce, vektor, vektorový obrázek, svg, Vánoční obálka, Vánoční obálka, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, free, ke stáhnutí, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, office, Facebook, Instagram, články, corelDraw, profil, Adobe Illustrator , dokument, dokumenty, památník, PowerPoint, plakáty, textové dokumenty, plakát, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Futomaki ke stáhnutí, ilustrace PIF zdarma nebo vektor Portugalsko ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.