Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční obálka (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční obálka zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Vánoční obálka. Vektorová ilustrace Vánoční obálka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční obálka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x609
1280x487
800x304
500x190
160x61

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 285 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční obálka s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Vánoční obálka je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Surinam ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelený vrtulník ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kačer ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, download, Vánoce, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, obrázek, Vánoční obálka, ke stažení, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, PowerPoint, Pinterest, web, články, pozvánky, Twitter, fotokniha, avatar, Adobe Illustrator, office, wordpress, Facebook, corelDraw, etikety, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace BAT ke stažení, klipart Malina ke stažení nebo ilustrace Karafiáty ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.