Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční obálka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční obálka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vánoční obálka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční obálka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční obálka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x609
1280x487
800x304
500x190
160x61

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční obálka je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Skřítek ke stažení Podívejte se i na ilustrace Digitální znak Z ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Halloween známka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, free, download, Vánoční obálka, zdarma, klipart, Vánoce, cliparts, grafika, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokumenty, corelDraw, seminární práce, pozvánky, dokument, openOffice, textové dokumenty, blog, word, avatar, inkscape, plakát, office, fotokniha, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace DNA ke stažení, vektor Peugeot 206 ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Tchaj-wanu zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.