Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční obálka, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční obálka zdarma ke stažení

Vánoční obálka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Vánoční obálka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční obálka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x609
1280x487
800x304
500x190
160x61

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 285 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční obálka je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční obálka zdarma Podívejte se i na obrázek Vodní meloun ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Padák ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční obálka, obrázek, kliparty, zdarma, free, ilustrační obrázek, Vánoce, ke stažení, grafika, download, ilustrace, ke stáhnutí, svg, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, seminární práce, openOffice, word, office, avatar, pozvánky, Pinterest, články, PowerPoint, Facebook, dokument, památník, web, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Malé písmeno H zdarma, klipart Pina Colada ke stažení nebo ilustrace Stromek s dárky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.