Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční obálka (Vánoce) zdarma

Obrázek, klipart Vánoční obálka zdarma

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční obálka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční obálka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční obálka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční obálka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční obálka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x609
1280x487
800x304
500x190
160x61

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 285 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Vánoční obálka s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Vánoční obálka se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládový donut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá vlajka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hořící dům ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Vánoční obálka, svg, obrázek, vektorový obrázek, free, cliparts, download, ilustrační obrázek, klipart, ilustrace, vektor, Vánoční obálka, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: etikety, brožury, Zoner Callisto, eshop, logo, inkscape, prezentace, koláž, vstupenky, seminární práce, Facebook, fotografie, pozvánky, dokument, prospekty, webové stránky, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Hudební složka ke stáhnutí, ilustrace Vampýr zdarma nebo vektorový klipart Inline bruslařka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.