Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Šicí stroj (Nástroje) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šicí stroj zadarmo ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Šicí stroj. Obrázek Šicí stroj je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Šicí stroj? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šicí stroj zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šicí stroj ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šicí stroj ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 843 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: liftarn

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Šicí stroj s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Šicí stroj je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kachna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Číňanka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Solární energie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, Šicí stroj, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, Šicí stroj, download, free, ke stažení, zdarma, cliparts, svg, ilustrace, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: fotografie, word, wordpress, referáty, plakáty, seminární práce, památník, katalog, fotokniha, inkscape, Twitter, avatar, vstupenky, profil, etikety, Adobe Illustrator, koláž

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Fialová kopretina ke stáhnutí, vektorový obrázek Velikonoční králíček ke stáhnutí nebo vektor Lama zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.