Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Šicí stroj, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šicí stroj zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Šicí stroj. Vektorová ilustrace Šicí stroj je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Šicí stroj? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šicí stroj zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šicí stroj ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šicí stroj ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1301
1280x1040
800x650
500x406
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 843 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šicí stroj se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek MPE ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Raketa zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kůzle ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, vektorový obrázek, Šicí stroj, Nástroje, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, vektor, Šicí stroj, ilustrace, svg, cliparts, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: referáty, office, plakáty, profil, plakát, dokument, Facebook, PowerPoint, Pinterest, pozvánky, fotokniha, word, časopis, články, Twitter, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektor ODP ke stáhnutí, obrázek Vyděšená dýně zdarma nebo klipart Kotva ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.