Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Evoluce, Věda nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Evoluce zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Evoluce. Obrázek Evoluce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evoluce zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Evoluce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evoluce ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x887
1280x709
800x443
500x277
160x89

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Evoluce patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Katleja zdarma Podívejte se i na vektor SWF soubor ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Velikonoční králíček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, svg, Věda, Evoluce, Evoluce, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, cliparts, grafika, ke stažení, klipart, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, office, profilovka, Adobe Illustrator , škola, blog, Facebook, plakát, kalendář, seminární práce, webové stránky, Instagram, pozvánky, Pinterest, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Čáp zdarma, obrázek Přípitek ke stažení nebo klipart Leguán zelený ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.