Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Evoluce, Věda nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Evoluce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Evoluce. Vektorová ilustrace Evoluce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Evoluce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evoluce zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Evoluce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evoluce ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x887
1280x709
800x443
500x277
160x89

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 898 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Evoluce se nachází v sekci Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kuchař ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Doktorka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek LNK ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, obrázek, zdarma, Věda, ilustrační obrázek, Evoluce, download, cliparts, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, avatar, word, fotokniha, PowerPoint, plakáty, památník, webové stránky, profil, Adobe Illustrator , openOffice, časopis, textové dokumenty, office, Facebook, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Peugeot 206 ke stáhnutí, ilustrace Eskymák zdarma nebo vektor Lyžař ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.