Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Evoluce (Věda) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Evoluce ke stažení zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Evoluce. Stahujte soubor Evoluce ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evoluce zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Evoluce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evoluce ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x887
1280x709
800x443
500x277
160x89

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 898 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Anonymous

Potěší nás, pokud budete tento klipart Evoluce sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Evoluce je v sekci Ilustrační obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vánoční jmenovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Psaníčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlatá medaile zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, grafika, cliparts, klipart, zdarma, download, ilustrace, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Věda, vektor, kliparty, Evoluce

Doporučené použití klipartu: Twitter, openOffice, profilovka, textové dokumenty, dokumenty, etikety, diplomová práce, časopis, tiskoviny, pozvánky, letáky, škola, diář, Facebook, oznámení, kalendář, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Kosa smrtky zdarma, klipart MPP ke stažení nebo ilustrace Smajlík lékař ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.