Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Keltský kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Keltský kříž zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Keltský kříž. Stahujte klipart Keltský kříž v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Keltský kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Keltský kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Keltský kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Keltský kříž je v sekci Vektorové kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jamajka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Ženich ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sluneční brýle zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Náboženství, vektor, ke stáhnutí, Keltský kříž, Keltský kříž, zdarma, download, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, obrázek, kliparty, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, Facebook, corelDraw, webové stránky, dokument, kalendář, plakát, office, inkscape, profilovka, seminární práce, profil, referáty, PowerPoint, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Neurologické kladívko ke stažení, vektor Žárovka ke stáhnutí nebo obrázek Ježíš zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.