Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Keltský kříž (Náboženství) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Keltský kříž zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Keltský kříž. Klipart Keltský kříž je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Keltský kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Keltský kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Keltský kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Keltský kříž s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Keltský kříž patří do sekce Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart I love you ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Psí bouda ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Bílé vajíčko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, kliparty, zdarma, svg, ke stažení, ilustrace, free, obrázek, cliparts, Náboženství, vektor, grafika, download, Keltský kříž

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, profil, Adobe Illustrator, textové dokumenty, webové stránky, web, video, openOffice, blog, PowerPoint, kalendář, fotokniha, referáty, články, word

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Zelená kraslice ke stažení, vektorový obrázek Smajlík anděl ke stažení nebo vektorový obrázek Smajlík farmář ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.