Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Keltský kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Keltský kříž zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Keltský kříž. Stahujte klipart Keltský kříž v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Keltský kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Keltský kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Keltský kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Keltský kříž se nachází v kategorii Kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mimino ke stažení Podívejte se i na vektor Kleště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Stíhačka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, svg, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, Keltský kříž, vektorový obrázek, obrázek, Keltský kříž, ilustrační obrázek, Náboženství, vektor, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, Pinterest, office, články, Adobe Illustrator , škola, dokument, časopis, dokumenty, Instagram, prezentace, památník, blog, web, webové stránky, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Květinová mřížka ke stažení, obrázek Žena za počítačem ke stáhnutí nebo klipart Zákaz telefonování zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.