Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart P-47 Thunderbolt (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart P-47 Thunderbolt zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název P-47 Thunderbolt. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek P-47 Thunderbolt nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart P-47 Thunderbolt zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart P-47 Thunderbolt ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart P-47 Thunderbolt ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1290
1280x1032
800x645
500x403
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 980 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Bryant Whitfield

Sdílejte klipart nazvaný P-47 Thunderbolt s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek P-47 Thunderbolt je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Morpho peleides ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart AMR zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Tlačítkový mobil ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, vektor, download, cliparts, ilustrační obrázek, P-47 Thunderbolt, Doprava, klipart, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, svg, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, články, brožury, vstupenky, Instagram, dokument, blog, avatar, fotokniha, eshop, referáty, magazín, katalog, dokumenty, PowerPoint, kalendář, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Santa s dárky ke stáhnutí, vektor Vláček ke stažení nebo vektor Kostýmy zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.