Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart P-47 Thunderbolt (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart P-47 Thunderbolt zdarma ke stažení

P-47 Thunderbolt je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart P-47 Thunderbolt v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart P-47 Thunderbolt zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart P-47 Thunderbolt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart P-47 Thunderbolt ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1290
1280x1032
800x645
500x403
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 146 980 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Bryant Whitfield

Zaujal vás náš klipart P-47 Thunderbolt? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek P-47 Thunderbolt je v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart CSS soubor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šťastné Vánoce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Duch zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, obrázek, Doprava, P-47 Thunderbolt, free, download, P-47 Thunderbolt, vektorový obrázek, cliparts, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, grafika

Doporučené použití klipartu: etikety, Twitter, časopis, PowerPoint, dokumenty, avatar, wordpress, referáty, video, plakát, Adobe Illustrator, kalendář, Facebook, seminární práce, inkscape, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Cirkus zdarma, obrázek Jed ke stáhnutí nebo vektor Bruneta ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.