Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kreslený žralok (Zvířata) zdarma

Obrázek, klipart Kreslený žralok zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Kreslený žralok. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kreslený žralok. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kreslený žralok zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kreslený žralok ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kreslený žralok ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 175 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: beaver

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kreslený žralok s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Kreslený žralok se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Databáze ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sada květů zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jaguár americký ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kreslený žralok, svg, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Kreslený žralok, klipart, cliparts, download, grafika, ke stažení, zdarma, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: koláž, katalog, office, Twitter, Facebook, web, openOffice, plakáty, avatar, vstupenky, Zoner Callisto, profilovka, inkscape, profil, magazín, video, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Lenochod ke stáhnutí, ilustrace Fén zdarma nebo vektorový klipart Muchomůrky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.