Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Kočka (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kočka zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kočka. Doporučujeme stahovat obrázek Kočka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1228
1280x983
800x614
500x384
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 916 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PeterM

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kočka sdílet s ostatními na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový obrázek Kočka je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Růžová ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen 2CV ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace CSS soubor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, klipart, Kočka, zdarma, Zvířata, ke stáhnutí, grafika, download, svg, kliparty, cliparts, obrázek, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, tiskoviny, logo, webové stránky, video, textové dokumenty, vstupenky, web, magazín, etikety, dokument, wordpress, Instagram, články, památník, Pinterest, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Mapa Nigeru zdarma, klipart Stopky ke stáhnutí nebo ilustrace Pomeranian ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.