Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kočka, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kočka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kočka. Klipart Kočka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kočka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1228
1280x983
800x614
500x384
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 916 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kočka se nachází v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jezevec ke stažení Podívejte se i na klipart Toalety ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červená ozdoba zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, Kočka, grafika, download, ilustrační obrázek, Kočka, Zvířata, ke stáhnutí, cliparts, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, kalendář, referáty, inkscape, seminární práce, pozvánky, plakát, Pinterest, dokument, blog, Facebook, webové stránky, články, textové dokumenty, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Colorado ke stažení, ilustrace Afghánistán ke stáhnutí nebo vektor Krkavec zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.