Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kočka (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kočka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kočka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kočka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1228
1280x983
800x614
500x384
160x123

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 916 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: PeterM

Obrázek, klipart pojmenovaný Kočka můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Kočka patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Voltmetr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blijící smajlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Digitální číslo 9 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, obrázek, download, Kočka, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, Zvířata, svg, klipart, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: web, etikety, inkscape, video, corelDraw, dokument, Pinterest, Twitter, články, PowerPoint, plakát, Facebook, openOffice, referáty, blog, office

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Tmavozelená mašle zdarma, ilustrace INI ke stáhnutí nebo klipart Autobus ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.