Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kočka, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kočka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kočka. Klipart Kočka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kočka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1228
1280x983
800x614
500x384
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 916 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kočka je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno B zdarma Podívejte se i na obrázek Salátová okurka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor HTM ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, svg, obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, klipart, ke stažení, free, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, vektor, Kočka, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, word, pozvánky, plakáty, články, Adobe Illustrator , Twitter, openOffice, PowerPoint, blog, webové stránky, Pinterest, škola, dokument, Facebook, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Levhart zdarma, klipart Koala ke stažení nebo ilustrace Zlatý dárek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.