Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vláček, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vláček zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vláček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vláček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vláček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vláček zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Vláček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vláček ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 312 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vláček patří do sekce Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Čtenářka zdarma Podívejte se i na klipart Tenista ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Dětské nástroje ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vláček, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, download, klipart, free, Doprava, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, pozvánky, openOffice, seminární práce, office, profil, profilovka, blog, word, web, památník, textové dokumenty, webové stránky, články, inkscape, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Důlní vozík zdarma, ilustrace Jestřáb ke stažení nebo vektor Krteček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.