Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vláček (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vláček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Vláček. Kreslená ilustrace Vláček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vláček zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Vláček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vláček ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 312 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pitr

Sdílejte obrázek, klipart Vláček s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Vláček je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Evropy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Libérie zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Vysílač ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vláček, cliparts, ke stáhnutí, Vláček, ilustrace, svg, klipart, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, download, ke stažení, grafika, Doprava, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakát, profil, word, časopis, blog, Facebook, referáty, webové stránky, dokumenty, PowerPoint, kalendář, Pinterest, Instagram, avatar, prezentace, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Jupiter ke stáhnutí, obrázek Emotikon duch zdarma nebo vektor Rychlé občerstvení zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.