Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vláček, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vláček zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Vláček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vláček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vláček? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vláček zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vláček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vláček ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 312 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vláček je v sekci Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrý drahokam ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kávovar ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Lopata zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Doprava, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Vláček, free, vektorový obrázek, download, grafika, svg, Vláček, klipart, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, Facebook, časopis, Instagram, textové dokumenty, památník, pozvánky, webové stránky, profilovka, kalendář, články, dokumenty, Pinterest, avatar, profil, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Kávovar ke stažení, vektor CDR ke stáhnutí nebo obrázek Modrý drahokam zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.