Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vidlicový prak, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vidlicový prak zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Vidlicový prak. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vidlicový prak nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vidlicový prak lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vidlicový prak zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Vidlicový prak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vidlicový prak ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1554
1280x1243
800x777
500x486
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 707 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vidlicový prak patří do sekce Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fontána zdarma Podívejte se i na klipart Červená rtěnka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Koliha ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, download, Vidlicový prak, Vidlicový prak, vektor, obrázek, cliparts, ilustrace, klipart, free, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: plakáty, pozvánky, škola, webové stránky, Twitter, památník, referáty, web, textové dokumenty, Pinterest, Instagram, inkscape, plakát, kalendář, corelDraw, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Motorová pila zdarma, ilustrace Longan ke stažení nebo vektor AMC Gremlin ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.