Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vidlicový prak (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vidlicový prak zdarma ke stažení

Vidlicový prak je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vidlicový prak? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vidlicový prak zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Vidlicový prak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vidlicový prak ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1554
1280x1243
800x777
500x486
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 707 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: qubodup

Sdílejte klipart nazvaný Vidlicový prak s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Vidlicový prak se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Korzet ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MPP zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mapa Súdánu ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Vidlicový prak, obrázek, Vidlicový prak, Nástroje, zdarma, kliparty, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, svg, klipart, download

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, pozvánky, etikety, škola, Facebook, video, webové stránky, corelDraw, blog, dokument, profil, kalendář, Twitter, openOffice, památník

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Dýně halloween ke stáhnutí, obrázek, klipart Bill Clinton zdarma nebo vektorový klipart Tulipány v truhlíku zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.