Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Plachetnice při západu slunce (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Plachetnice při západu slunce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Plachetnice při západu slunce. Klipart Plachetnice při západu slunce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plachetnice při západu slunce zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Plachetnice při západu slunce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Plachetnice při západu slunce ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x800
1280x640
800x400
500x250
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 023 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Joe_M

Líbí se vám klipart Plachetnice při západu slunce? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek Plachetnice při západu slunce je v kategorii Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ovocné srdíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa čepice ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Dobrman ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, download, vektor, ilustrační obrázek, svg, grafika, obrázek, free, kliparty, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, Plachetnice při západu slunce

Doporučené použití klipartu: diář, eshop, openOffice, seminární práce, fotokniha, video, inkscape, etikety, dokument, profil, škola, kalendář, avatar, word, pozvánky, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart DVD přehrávač ke stažení, vektorový obrázek Ozdoba se stromky ke stažení nebo vektorový obrázek Stalin ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.