Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lištička (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lištička zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lištička. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lištička. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Lištička v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lištička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lištička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lištička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1059
1280x847
800x530
500x331
160x106

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 367 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Lištička? Pak se podělte s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Lištička patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Blue Ray přehrávač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak Y ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Veganská strava ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Zvířata, ilustrační obrázek, cliparts, download, svg, klipart, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, Lištička, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, seminární práce, dokument, word, fotokniha, škola, video, Facebook, etikety, Instagram, referáty, Pinterest, textové dokumenty, profil, články, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Velikonoční dekorace ke stažení, vektor Mapa Nepálu ke stažení nebo obrázek Smoothie ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.