Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zavírací špendlík (Nástroje) ke stažení

Obrázek, klipart Zavírací špendlík ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Zavírací špendlík. Kreslená ilustrace Zavírací špendlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zavírací špendlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

545x1600
436x1280
273x800
170x500
55x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 996 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Zavírací špendlík můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Zavírací špendlík je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Chladící nádoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Student ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Upír zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Nástroje, svg, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, download, vektor, free, Zavírací špendlík, grafika, zdarma, klipart, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, diář, fotografie, letáky, plakát, Instagram, vstupenky, magazín, openOffice, word, seminární práce, škola, Pinterest, PowerPoint, oznámení, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Moho zdarma, ilustrace Mrkvičky ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zmrzlinový pohár ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.