Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Filodendron (Rostliny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Filodendron zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Filodendron. Vektorová ilustrace Filodendron je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Filodendron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 103 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte obrázek, klipart Filodendron s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Filodendron je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Divočák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lyndon Johnson ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Santa Panda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Filodendron, Filodendron, download, zdarma, ke stažení, ilustrace, free, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, plakát, fotokniha, corelDraw, seminární práce, Facebook, pozvánky, profilovka, Instagram, openOffice, Twitter, profil, plakáty, články, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Meruňková stužka zdarma, klipart Didgeridoo ke stáhnutí nebo ilustrace Betonová svodidla ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.