Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Filodendron, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Filodendron zdarma ke stažení

Filodendron je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Filodendron lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Filodendron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Filodendron je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Posuvné měřítko zdarma Podívejte se i na obrázek Komunismus ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Rytíř ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, free, ilustrace, svg, Filodendron, zdarma, klipart, Filodendron, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, vektor, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, škola, časopis, články, profil, avatar, profilovka, Adobe Illustrator , blog, dokumenty, seminární práce, kalendář, office, fotokniha, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Jarní květina zdarma, klipart Pohlednice ke stažení nebo ilustrace Email ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.