Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Filodendron, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Filodendron zdarma ke stažení

Filodendron je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Filodendron lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Filodendron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 103 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Filodendron se nachází v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rusko ke stažení Podívejte se i na klipart Žákyně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Láhev zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, Filodendron, cliparts, klipart, grafika, obrázek, vektorový obrázek, free, download, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , corelDraw, plakát, prezentace, PowerPoint, dokument, fotokniha, referáty, Instagram, plakáty, openOffice, profil, časopis, textové dokumenty, články, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Doktorka ke stažení, ilustrace Větrná elektrárna ke stáhnutí nebo vektor Rapis zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.