Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Filodendron (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Filodendron zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Filodendron. Pakliže si chcete obrázek Filodendron stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Filodendron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 103 657 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Potěší nás, pokud budete tento klipart Filodendron sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Filodendron je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Bahrajnu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté V ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Ospalá dýně zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, free, download, Filodendron, cliparts, svg, vektorový obrázek, obrázek, Rostliny, ilustrace, Filodendron, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, PowerPoint, Twitter, seminární práce, památník, prezentace, pozvánky, avatar, plakát, inkscape, dokument, Adobe Illustrator, referáty, fotokniha, Facebook, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Fitónie zdarma, vektorový klipart Halloween kočka s dýní ke stáhnutí nebo obrázek, klipart SD karta ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.