Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Filodendron, Rostliny pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Filodendron zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Filodendron. Pakliže si chcete obrázek Filodendron stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Filodendron? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Filodendron ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Filodendron ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 103 657 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Filodendron se nachází v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 5 euro centů ke stažení Podívejte se i na vektor Zahradní hadice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené U zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, Filodendron, obrázek, grafika, download, Rostliny, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, web, články, fotokniha, dokument, PowerPoint, plakát, Instagram, openOffice, referáty, textové dokumenty, seminární práce, inkscape, Facebook, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Atabaque ke stažení, obrázek Skotský teriér ke stáhnutí nebo klipart William Shakespeare zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.