Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík ticho, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík ticho zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Smajlík ticho. Klipart Smajlík ticho je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ticho zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík ticho ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ticho ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1251x1600
1000x1280
626x800
391x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 122 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mip

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Smajlík ticho je v kategorii Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Konev zdarma Podívejte se i na ilustrace Kostel ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak Z ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, ke stáhnutí, download, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Smajlík ticho, klipart, Smajlík ticho, vektorový obrázek, grafika, Smajlíci, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, avatar, web, webové stránky, inkscape, openOffice, pozvánky, dokumenty, PowerPoint, corelDraw, památník, Instagram, plakáty, články, škola, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Nemocnice zdarma, vektor Gruzie ke stažení nebo obrázek Zahradní sekačka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.