Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík ticho, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík ticho zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Smajlík ticho. Obrázek Smajlík ticho je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ticho zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlík ticho ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík ticho ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1251x1600
1000x1280
626x800
391x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 122 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mip

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlík ticho je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Horské kolo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sada smajlíků zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Neuron ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Smajlík ticho, free, ke stažení, zdarma, obrázek, download, kliparty, ilustrace, Smajlík ticho

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, PowerPoint, prezentace, corelDraw, články, webové stránky, profil, blog, Pinterest, kalendář, avatar, plakáty, dokument, web, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Bandoneón ke stáhnutí, klipart Džusík zdarma nebo ilustrace Žluté dýně ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.