Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jogurt, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jogurt zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Jogurt. Vektorová ilustrace Jogurt je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Jogurt? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jogurt zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jogurt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jogurt ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1385x1600
1108x1280
693x800
433x500
138x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 120 516 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rdevries

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jogurt se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Studentka lolitka ke stažení Podívejte se i na vektor Lopatka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Telefon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Jídlo, download, klipart, Jogurt, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, grafika, cliparts, zdarma, free, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, památník, Facebook, inkscape, plakáty, fotokniha, kalendář, openOffice, dokument, profil, profilovka, pozvánky, PowerPoint, corelDraw, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Lampion ke stažení, obrázek Formule 1 ke stáhnutí nebo klipart Mapa Bangladéše zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.