Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vajíčko, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vajíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vajíčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vajíčko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Vajíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vajíčko ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1374
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 107 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dStulle / carlitos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vajíčko se nachází v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kolibřík ke stažení Podívejte se i na klipart Štika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kočka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, Vajíčko, vektor, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, Jídlo, obrázek, ilustrace, klipart, free, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, PowerPoint, referáty, web, články, plakát, památník, corelDraw, profil, office, webové stránky, textové dokumenty, Instagram, prezentace, Pinterest, word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Tetování ke stažení, ilustrace Kosa smrtky ke stáhnutí nebo vektor Cool smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)