Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vajíčko, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vajíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vajíčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vajíčko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vajíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vajíčko ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1374
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 107 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dStulle / carlitos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vajíčko je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Okarína Xun zdarma Podívejte se i na obrázek Guinea ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor BMW touring ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, download, vektor, svg, Vajíčko, ilustrace, free, cliparts, Jídlo, obrázek, klipart, Vajíčko, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, word, inkscape, Instagram, corelDraw, dokument, Adobe Illustrator , kalendář, blog, profilovka, avatar, časopis, prezentace, textové dokumenty, Facebook, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mikro SD karta zdarma, klipart Zelená paprika ke stažení nebo ilustrace Tapír ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)