Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vajíčko, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vajíčko zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Vajíčko. Pakliže si chcete obrázek Vajíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Vajíčko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vajíčko zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vajíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vajíčko ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1374
1280x1099
800x687
500x429
160x137

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 107 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: dStulle / carlitos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vajíčko je v sekci Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černý jezdec ke stažení Podívejte se i na obrázek AMR ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Růžový stromeček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, cliparts, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, ke stažení, download, Vajíčko, vektorový obrázek, Vajíčko, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: referáty, Adobe Illustrator , prezentace, články, památník, textové dokumenty, blog, dokumenty, dokument, corelDraw, profilovka, webové stránky, word, PowerPoint, openOffice, web

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Srdcový rámeček ke stažení, klipart Záchranka ke stáhnutí nebo ilustrace Povíjnice nachová zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)