Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Grapefruitový džus (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grapefruitový džus zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Grapefruitový džus. Klipart Grapefruitový džus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruitový džus zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Grapefruitový džus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grapefruitový džus ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1372
1280x1097
800x686
500x429
160x137

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 180 284 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Grapefruitový džus sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Grapefruitový džus je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dítě v kostýmu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík s monoklem ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lebka s kloboukem zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, Grapefruitový džus, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, vektor, Grapefruitový džus, download, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, free, Nápoje, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, profil, referáty, Facebook, webové stránky, články, časopis, kalendář, blog, fotokniha, inkscape, seminární práce, office, Pinterest, dokument, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Los zdarma, klipart Činely ke stáhnutí nebo ilustrace Zelený brouk ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.