Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart WMA (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart WMA ke stažení zadarmo

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný WMA. Obrázek WMA je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart WMA zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart WMA ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart WMA ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1464x1600
1171x1280
732x800
458x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 801 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (WMA) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek WMA je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Náruživá kuřačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednoduchý stromek ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Farma ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, obrázek, kliparty, WMA, grafika, Symboly, free, WMA, ke stažení, klipart, download, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, vizitky, škola, památník, deníček, koláž, prezentace, plakáty, corelDraw, logo, pozvánky, bakalářská práce, openOffice, manuály, webové stránky, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Zákaz čůrání ke stažení, vektor Šapitó ke stažení nebo vektor Mapa Mexika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.