Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart WMA, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart WMA zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je WMA. Klipart WMA je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná WMA? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart WMA zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek WMA ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart WMA ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1464x1600
1171x1280
732x800
458x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 801 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart WMA patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PPS zdarma Podívejte se i na vektor Kosmonaut ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýn ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, WMA, Symboly, ke stažení, WMA, free, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, blog, word, pozvánky, památník, webové stránky, corelDraw, profilovka, Instagram, plakáty, referáty, profil, kalendář, seminární práce, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kánoe zdarma, obrázek Upload ke stažení nebo klipart Žlutý netopýr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.