Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Žlutá kytka (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá kytka zdarma ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Žlutá kytka. Doporučujeme stahovat obrázek Žlutá kytka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutá kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 850 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: arking

Líbí se vám klipart Žlutá kytka? Pak se podělte s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Žlutá kytka je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Trick or treat! ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mitsubishi Pajero ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Malé písmeno Z ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, svg, obrázek, download, Žlutá kytka, grafika, klipart, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: prospekty, Zoner Callisto, wordpress, office, profilovka, eshop, openOffice, logo, fotografie, seminární práce, Facebook, web, dokument, vstupenky, pozvánky, letáky, katalog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Dakota ke stažení, ilustrace Růžové tulipány ke stažení nebo vektor Kalamář ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.