Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žlutá kytka (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá kytka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Žlutá kytka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Žlutá kytka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Zamlouvá se vám obrázek Žlutá kytka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá kytka zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žlutá kytka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá kytka ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 850 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: arking

Tento obrázek s názvem (Žlutá kytka) můžete sdílet s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Klipart Žlutá kytka je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Znak panna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koš s vajíčky ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Most v Mostaru ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, vektor, free, ilustrace, kliparty, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, Žlutá kytka

Doporučené použití klipartu: profil, textové dokumenty, dokument, blog, Adobe Illustrator, eshop, Facebook, webové stránky, inkscape, openOffice, corelDraw, prezentace, fotokniha, referáty, seminární práce, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace DLL ke stažení, klipart Palačinka ke stažení nebo ilustrace Lopata ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.