Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pravěká bojovnice, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pravěká bojovnice zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pravěká bojovnice. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Pravěká bojovnice. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravěká bojovnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pravěká bojovnice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravěká bojovnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

608x1600
486x1280
304x800
190x500
60x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 208 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: runamuck

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pravěká bojovnice se nachází v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Parašutista ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Violista zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace ZIPX ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, Pravěká bojovnice, cliparts, ke stažení, vektor, Pravěká bojovnice, klipart, grafika, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, Ženy, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, články, plakát, prezentace, plakáty, web, corelDraw, kalendář, fotokniha, referáty, Pinterest, PowerPoint, textové dokumenty, webové stránky, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zlatý robot ke stáhnutí, obrázek Stříbrná rtěnka zdarma nebo klipart Ferrari Testarossa ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.