Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pravěká bojovnice (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pravěká bojovnice zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pravěká bojovnice. Vektorový obrázek Pravěká bojovnice je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravěká bojovnice zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Pravěká bojovnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pravěká bojovnice ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

608x1600
486x1280
304x800
190x500
60x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 141 208 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: runamuck

Obrázek, klipart pojmenovaný Pravěká bojovnice můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Pravěká bojovnice se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Idaho ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční ubrus ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart MP3 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, Ženy, cliparts, Pravěká bojovnice, ilustrační obrázek, svg, Pravěká bojovnice, zdarma, vektor, vektorový obrázek, free, grafika, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, profilovka, PowerPoint, profil, Adobe Illustrator, textové dokumenty, škola, corelDraw, webové stránky, dokumenty, word, eshop, prezentace, inkscape, web, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Žlutý tulipán zdarma, vektorový obrázek Tmavomodrý motýl ke stáhnutí nebo vektorový obrázek 31.12. ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.